• Vianočný pozdrav našich žiakov

• "Jedna jasná noc, keď hviezda osvecovala svet pre príchod Lásky na zem a anjeli ohlasovali príchod Kráľa    kráľov, získalo každé srdce šancu otvoriť svoje dvere pre túto veľkú radosť To je príbeh príbehov ľudského srdca.Sila a sláva, traja mudrci kľačali, neváhaj sa pridať"

.... spievajú naši žiaci vo Vianočnom hudobnom klipe pre všetkých priateľov našej školy .

Krásne sviatky. Klip so žiakmi naspievala a natočila Mgr. Anetka Bučková Zo srdca ďakujeme.

• Vianočný turnaj vo vybíjanej

• Včerajší deň sa v škole niesol už vo vianočnej nálade. Ocenili sme žiakov za krásne vianočné výzdoby tried a odštartovali vianočný turnaj vo vybíjanej. Súťažiaci si odniesli malé ceny, ktoré podčiarkli radosť zo športového zápasu. Ceny za najkrajšie výzdoby tried s rovnakým počtom bodov získali : Za I. stup. : 4. ročník, ŠKD a za II. stup. : 6., 8. a 9. ročník. Sladkú odmenu za úsilie získali všetky triedy. Ďakujeme všetkym vyučujúcim a žiakom za snahu urobiť školu ešte krajšou.

• Oznam rodičom a žiakom

• Milí rodičia a žiaci, nakoľko stúpla chorobnosť žiakov nad 50%, po konzultácii so zriaďovateľom, sme prijali rozhodnutie vyhlásiť na štvrtok 22.12. 2022 chrípkové prázdniny. Zajtra (streda 21.12.2022) bude vianočný program v škole pre všetkých žiakov podľa pokynov triednych učiteľov do 11:30h + obed. ŠKD poobede už nebude. Všetci žiaci si berú domov úbory a uteráky na vypratie. Žiaci si budú môcť ešte dnes a zajtra vo vianočnej burze kúpiť malé drobnosti, ktoré sa ešte zvýšili z vianočného predaja. Zarobili sme si  230€ a 3D tlačiareň bude pre našich žiakov teda už reálny novoročný dar, o ktorý sme sa pričinili všetci. Ďakujeme za spoluprácu. Prajeme všetkým rodičom, žiakom , Vašim rodinám, priateľom školy -  požehnané sviatky a šťastný nový rok. Ďakujeme za podporu po celý rok a tešíme sa na ňu s Vami i v novom roku 2023.

• Doplnenie informácie o vyučovaní

• STREDA a ŠTVRTOK   21.- 22.12.2022 sa žiaci  učia 4h do 11:30h+ obedy. Streda bude ŠKD iba ráno, poobede nebude. Vo štvrtok bude ŠKD pracovať v riadnom režime.Ďakujeme za pozornosť.

• OZNAM - skrátené vyučovanie

• Milí rodičia a žiaci, z dôvodu chorobnosti žiakov nad 30%,  vedenie školy rozhodlo o skrátení vyučovania od 16.12.2022 do 20.12.2022 a to takto: I. stupeň sa bude učiť denne 4h a II. stupeň 5h - podľa riadneho rozvrhu. Zároveň sa už i dnes ruší 7. vyučovacia hodina a krúžková činnosť do odvolania. STREDA a ŠTVRTOK  2021.-22.12.2022 sa žiaci  učia 4 h do 11:30h. ŠKD pracuje v riadnom režime , obedy ostávajú  taktiež.

Ďakujeme za porozumenie.

• Zábavný workshop s OZOBOTmi -programovanie pre dievčatá

• V rámci spolupráce s organizáciou Aj Ty v IT (https://ajtyvit.sk/), sme pripravili pre žiačky 4. triedy podujatie "Zábavný workshop s OZOBOTmi". Dievčatá si kreatívnou formou vyskúšali programovanie robotov - Ozobotov.Pre žiakov 6. ročníka bolo pripravené podujatie "ENTER: programovanie s micro:bitom" Žiaci programovali mini počítač micro:bit. Vyskúšali si rôzne zvukové i svetelné efekty.Aktivitami sme sa zapojili do medzinárodného projektu HOUR OF CODE (https://hourofcode.com/us/sk).

Podujatie pripravila : Mgr. Adriana Parimuchová

• UPOZORNENIE- údržba vodovodného rozvodu

• Milí rodičia, dnes odpadá 7. vyučovacia hodina z dôvodu odstávky vody od 12:00h a údržby vodovodného potrubia kvôli poruche. ŠKD ostáva v činnosti  v riadnom čase. Obedy budú. Ďakujeme za porozumenie.

• Sv. Mikuláš opäť s nami

• Mikuláš ,Mikuláš ,priateľ náš starý,

každý rok nosievaš do okien dary ..

..a veru priniesol a nielen to, potešil slovom i spevom každú triedu , anjeli odmenili , čerti zamazali uhlím.. Neobišli nikoho, ani deti v ŠKD. Ďakujeme za dary.

• Vesmírna výstava - Incheba Bratislava

• Žiaci 8.-9. ročníka v piatok v Bratislave objavovali krásy i tajomstvá vesmíru. Exponáty boli veľmi zaujímavé a interaktívne zábery fascinovali pohľady našej mládeže. Vyskúšali si sedieť v rakete a rôzne imitácie letu. Ďakujeme za túto príležitosť.

Pripravili : Mgr. Lucia Klapáčová, Mgr. Martin Mikula